2023 Blue Giant WBETT60-40
Call or Click for Quote
Apply for financing
Get in Touch
    Description
    2023 Blue Giant WBETT60-40
    Wide Base Hydraulic Tilters
    90° standard tilt has a 12" (305 mm) lowered height, 60" x 60" (1,524 x 1,524 mm) standard base and platform, and
    120" x 120" (3,048 x 3,048 mm) maximum platform. Oversized and custom sizes are also available.
    FEATURES
    • 8" lip standard